Chtěla bych poprosit všechna SB aby mi místo do komentíků psali na SB chat který najdete ♥tadyk♥
a Nezapomeňte že v rubrice bleskovky najdete vždy alspoň jednu aktivní bleskovku tak se zapojte ať vám můžu dát diplomek
!!!

Hop a je tu llido op ...........

30. října 2008 v 19:33 | martina |  Moje zážitky a příběhy

Náš vydařeý výlet a neb HOP A JE TU LIDO OP ......

Tento den byl ze začátku úplně normální . S mojí kamarádkou jsme se k sobě zase vrátli a tak jsme se rozhodli že si pojedeme koupit něco stejného do Tesca. Nasedli jsme na autobud a jeli jsme. V Tescu jsme si s Lenčou koupili prstýnky a jeli jsme zase spátky. Na zastávce jsme potkali párk kluků co semnou chodí do ruštiny. Sedli jsme si na lavičku a čekali. Lavička se ale najednou prohnula a najednou............na ní naskočil jaký si chlap v "odrbaných" montérkách a řekl " HOP A JE TU LIDO OP ". Nejprve jsme se smáli ale pochvíli se ozvalo - jakým jedete autobusem a kdy nám to jede. V klidu jsme odpověděli a seděli dál. O pár minut později chlap řekl "nemáte jízdenku navíc". V om už jsme obě mněli jasno co je zač. Leňa naštěstí pohotově řekla Jdem na zmrzinu a rychle jsme myzeli k MC Donaldu. Tam jsme se rozhodly že se žádným "lidoopem" nepojedeme a šli jsme pěšky. Po cestě jsme si dávali pozor aby nešel za námi a nepřivítal nás otevřeným poklopcem. Došli jsme k leně domů. Obě sme se jednohlasně shodly že by mněl spíše říat "HOP A JE TU ŠUKO OP " bylo by to mnohem výstižnější.

Kdyš jsme pak přemýšleli jak vypadal došlo nám že kromně modrých monterek si nic nepamatujeme. Popsat ho je příliš těžké jelikož se na něj ani podívat nemůžete.A to jsem si mislela že se mi nikdy nic takového nestane.

Na šukoopi dávejte bacha ........................snad se vám nic takového nestane.
Já a leňa před třema rokama ............ nerozlučná dvojka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama