Chtěla bych poprosit všechna SB aby mi místo do komentíků psali na SB chat který najdete ♥tadyk♥
a Nezapomeňte že v rubrice bleskovky najdete vždy alspoň jednu aktivní bleskovku tak se zapojte ať vám můžu dát diplomek
!!!

Advetní neděle je na blízku a neb "jak si vyzdobit pokojík"

29. listopadu 2008 v 10:14 | martina |  tipy
Skoro každý z vás slaví vánoce. Proto sem se rozhodla vám sem dát pár tipů na výzdobu !

1 - Nástěnka:

Budeš potřebovat čistý bílí papír, tužku, gumu,pastelky nebo fixi, stříbrnou gelovku,lepidl,.nůžky a pár starých časopisů.
Vem si papýr a tužku. Nějakým ozdobným písmem (kulatým,hranatým atd...) vytvoř nápis Merry cristmas and happy new year. Je jedno jak to rozmístíš po papíru ale nezaplň ho celí. Až bude nápis hotoví vem si stříbrnou gelovku o obtáhni mu okraje. Až gelovka zaschne vygumu tužku pód ní. Potom se vem pastelky. pokud nemáš fantazii viber si jednu z těchto kombinací: červená a zelená, fialová a modrá,červená a žlutá nebo zlatá a stříbrná. Začni vybarvovat nápis aby se barvy střítadaly (vzor: marry) a takto pokračuj než bude celí nápis hotoví. Potom si vem časopisy a najdi vnich nějaké vánocní obrázky(vločky,cukroví,stromečky,svíčky atd....) vystříhej je a pak je nalep na papír. Teď už jen závěrečná krok. vem si stříbrnou gelovku a začni od kraje papíru(jako kdyby do sešitu) psát marry christmas and happy new year. Piš to jako kdyby na linká pořád za sebou. Když bude v cestě nějaký obrázek nevo nápi přeskoč ho a piš za ním furt na řádku. takhle popiš clí papír je to hotovo. Teď ho jen dej na nástěnku.

2 - Okno:
Okno má každý člověk jiné. Na vánoce se okna hodně zdobí a proto mám originální nápad pro tebe aby tvoje okno bylo jedinečné.Potřebuješ k tomu: tenký řetěz na stromeček nebo svítící žárovky, stříbrné nebo zlaté flitry, lepidlo (nejlépe herkules) po případě průhlednou barvu na sklo, buť vánční obrázek z barev na sklo nebo od někud vystřižený s papíru a izolepu + nůžky
Vem řetěz nebo svíčkya pomocí izolepy ho upevni po obvodu okna. Pak si nachistej obrázek a flitry. Nanes na obrázek pomocí štětce herkules (slabou vrstvu) a pak posipej flitry. počkej až obrázek zaschne a pomocí izolepy ho upevni na okno. Pokud je z barev na sklo jen ho přitiskni. Tak a to je vše okno je hotové.

3 - Lustr:
Budeš potřebovat bílí papír,nůžky,provázek,stříbrnou zlatou a žutou gelovku nebo fixu, pravítko
Na papír si nakresly hvězdu - nejlépe podle pravítka(pěti cípou). Podle předkreslených čar jí vystřihni . Teď si vem fixi nebo gelovky. Hvězdu vybarvi enbo naní stejně jako u návodu č.1 piš pořád marry christmas and happy nev year. Můžeš ji ale vyzdobit i jinak. Udělej si takhle 9 hvězd. 3malé 3 střední a 3 velké. Vždy vybarvi jednu malou jednu velkou a jednu střední stejně pak si v horním cípu a každé udělej nůžkami malou dírku, kterou pak provlékneš provázek. Stejně barevné hvězdičky různých velikostí (po 3) připevni k sobě. vzniknou ti tak 3 řetězi které pak můžeš pověsit an lustr.

Obrázky - Hvězdy: 1Star

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama